Pioneers in the industry, we offer 15w outdoor led track light i 65 ( with cree led and bag driver ) and waterproof outdoor wall led light from India.
₹ 1500 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20W |
| Model Name/Number | RM-9054 |
| Lighting Color | Warm White |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 850 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Metal |
| Lighting Type | LED |
| Certification | ISI |
| Power Source | Electric |
| Usage/Application | Outdoor |
| Input Voltage | 220V |
| IP Rating | IP55 |
| Warranty | 2 Years |
| Wattage | 12W |
Minimum order quantity: 20 Piece
Rahul Maini (Owner)
RM Lights & Switchgears
K-5, Lok Nayak Bhawan, Khan Market
New Delhi - 110003, Delhi, India