Providing you the best range of meanwell led driver with effective & timely delivery.
₹ 4400 / Piece Get Latest Price
| Series | LPC Series |
| Output Type | Constant Voltage |
| Output Voltage | 24 V DC |
| Input Voltage Range | 90 to 264 V AC |
| Dimming Type | 0-10 V Dimming |
| Voltage | 240V |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Output Power | 75 W |
| Wattage | 300W |
Rahul Maini (Owner)
RM Lights & Switchgears
K-5, Lok Nayak Bhawan, Khan Market
New Delhi - 110003, Delhi, India