Leading Wholesale Distributor of osram optotronic ote 13/220-240/350 pc led driver, osram optotronic ote 18/220-240/500 pc led driver, osram optotronic ote 25/220-240/700 pc led driver and osram optotronic ote 18/220-240/450 pc driver from New Delhi.
₹ 850 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 10 W |
| Voltage | 240V |
| Phase | Single |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Color | White |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 40 W |
| Voltage | 240V |
| Phase | Single |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Color | Cool White |
₹ 1750 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 10 W |
| Voltage | 220V |
| Phase | Single |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | LED |
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20 W |
| Current | dimmable driver for cob |
Rahul Maini (Owner)
RM Lights & Switchgears
K-5, Lok Nayak Bhawan, Khan Market
New Delhi - 110003, Delhi, India