Offering you a complete choice of products which include mean well lrs-200-12 switching power supply, mean well power supply and switch mode power supply smps.
₹ 3250 / Piece Get Latest Price
| Voltage | 24 V |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Output Power | 500W |
| Current | 30A |
| Ripple Voltage | waterproof |
₹ 1175 / Piece Get Latest Price
| Series | LED Driver |
| Brand | Mean Well |
| Output Voltage | 24 V DC |
| Design | Smps |
| Display Type | LED |
₹ 1100 / Piece Get Latest Price
| Voltage | 24 V |
| Output Voltage | 12 V DC |
| Usage/Application | Industrial Automation |
| Output Power | 150W |
| Output Type | Single |
Rahul Maini (Owner)
RM Lights & Switchgears
K-5, Lok Nayak Bhawan, Khan Market
New Delhi - 110003, Delhi, India