Providing you the best range of slim cob spot light wipro make, hybec lights, led cob light and outdoor led lights with effective & timely delivery.
₹ 1100 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 12 W |
| Color | Warm White |
| Color Temperature | 3000 K |
| Shape | Round |
| Lighting Color | Cool White |
| IP Rating | IP40 |
₹ 28500 / Piece Get Latest Price
| Power | 6W |
| Brand | hybec |
| Light Color | Warm White |
| Warranty | 3 Year |
| Mounting Type | Track Light |
| Adjustability | Zoom (Focus) |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP20 |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 475 / Piece Get Latest Price
| Color | White |
| Usage/Application | Indoor |
| Color Temperature | 4000 K |
| Body Material | Ceramic |
| Lighting Color | Pure White |
| Lighting Type | LED |
| Light Source | Electric |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP66 |
| Warranty | 1 Year |
| Certification | CE |
| Input Voltage | 220V |
| Product Wattage | 10W |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20W |
| Material | Ceramic |
| Lighting Type | LED |
| Certification | CE |
| IP Rating | IP55 |
| Acceptable Payment Mode | Online |
Rahul Maini (Owner)
RM Lights & Switchgears
K-5, Lok Nayak Bhawan, Khan Market
New Delhi - 110003, Delhi, India