Providing you the best range of led strip driver and flicker free led driver(ltech drivers) with effective & timely delivery.
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Output Current (DC) | 33.5A |
| Output Voltage (DC) | 24V |
| Wattage | 30W |
| Warranty | 3 Years |
| Input Voltage | 24 volt |
| Efficiency | 10 meter strip |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 15 Piece
₹ 100 / Piece Get Latest Price
| Maximum Output Power | 18W |
| Output Current | 1500mA |
| Output Voltage | 12V |
Minimum order quantity: 10 Piece
Rahul Maini (Owner)
RM Lights & Switchgears
K-5, Lok Nayak Bhawan, Khan Market
New Delhi - 110003, Delhi, India