Our range of products include hanging linear profile led light and cone shape lights.
₹ 1250 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 20 W |
| Usage/Application | Home |
| Body Material | Aluminium |
| Lighting Color | Warm White |
| Shape | Round |
| Voltage | 220 V |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Wattage | 12W |
| Shape/Design | Round |
| Lighting Type | LED |
| Light Source Type | LED |
| Finish Type | Polished |
| Color | Yellow |
| Usage/Application | Home |
| Type | Commercial |
Rahul Maini (Owner)
RM Lights & Switchgears
K-5, Lok Nayak Bhawan, Khan Market
New Delhi - 110003, Delhi, India